ردیاب خودرو

ردیاب خودرو

امروزه با افزایش سرقت خودرو ردیاب خودرو از ملزومات امنیت خودرو است. ردیاب خودرو در کنار دزدگیر امنیت خودرو را بالاتر می برد. کار دزدگیر جلوگیری از سرقت خودرو است و درصورتی که خودرو سرقت شود ردیاب خودرو می تواند آدرس دقیق خودرو را مشخص کرده و خودرو سرقتی را پیدا کرد. ردیاب خودرو با اتصال به ماهواره های جی پی اس GPS موقعیت خود را پیدا کرده و از طریق اینترنت سیمکارت اطلاعات مکانی را به سرور ارسال می کند. برای دریافت موقعیت ردیاب خودرو می توان از طریق اپلیکیشن ردیابی ستوس، سامانه ردیابی ستوس اقدام کرد. همچنین اگر اینترنت در دسترس نباشد از طریق اس ام اس و با ارسال یک دستور ساده می توان موقعیت ردیاب خودرو را پیدا کرد. ردیاب خودرو از برق خودرو تغذیه کرده و خودش نیز دارای باتری داخلی است. در صورتی که برق ردیاب خودرو قطع شود باتری پشتیبان جایگزین برق خودرو می شود. وقتی سر باتری خودرو را جدا شود و یا سیم تغذیه ردیاب خودرو قطع شد ردیاب خودرو با شماره های تعریف شده کاربر تماس گرفته و موقعیت مکانی را ارسال می کند. ردیاب خودرو به صورت مخفی در خودرو نصب شده و به راحتی قابل کشف نیست. اما غیر قابل پیدا شدن هم نیست و با صرف زمان می توان ردیاب خودرو را پیدا کرد و از کار انداخت.

یک نمونه از ردیاب خودرو را در عکس های زیر ملاحظه می فرمایید:

ردیاب خودرو GP020 ستوس

ردیاب خودرو ردیاب آهنربایی خودرو ردیاب پلیسی ردیاب آهنربایی نظامیبرای مشاهده اطلاعات فنی روی عکس کلیک کنید

ردیاب خودرو آهنربایی

اگر امنیت خودرو برایتان خیلی مهم باشد و یا خودروی گران قیمتی دارید ردیاب آهنربایی را می توان به عنوان ردیاب زاپاس در نظر گرفت. ردیاب های آهنربایی نیازی به نصب ندارند و با استفاده از باتری داخلی کار می کنند. در صورتی که خودرو سرقت شود و احیانا سارق بتواند ردیاب خودرو را پیدا کرده و سیم دستگاه را جدا کند، ردیاب خودرو می تواند به داد شخص برسد. در مشاغلی که خودرو را در اختیار دیگران قرار می دهند دو یا حتی سه ردیاب خودرو روی ماشین نصب می کنند تا اگر یکی از آن ها پیدا شد با استفاده از ردیاب های دیگر خودرو را پیدا کنند. مزیت ردیاب خودرو آهنربایی این است که نیازی به سیمکشی نداشته و می توان آن را در هر جای ممکن در خودرو جاگذاری کرد. ردیاب خودرو آهنربایی ستوس دارای نرم افزار پیشرفته بوده و از باتری دستگاه به صورت بهینه استفاده می کند. باتری این ردیاب ها شارژی بوده و با یک بار شارژ کردن از یک ماه تا یک سال کار می کنند. این میزان بستگی به مدت روشن بودن ردیاب خودرو آهنربایی دارد که در نرم افزار قابل تنظیم بوده و میتوان با زمان بندی روشن یا خاموش بودن دستگاه عمر باتری را افزایش داد. ردیاب آهنربایی GP023A شرکت ستوس بهترین ردیاب خودرو آهنربایی موجود در بازار بوده و از جدیدترین تکنولوژی ها و باتری با ظرفیت بسیار بالا ساخته شده است.

بهترین ردیاب خودرو آهنربایی

ردیاب پلیسی ردیاب آهنربایی نظامی

ردیاب های GPS  ای که در دسترس عموم است تماما از دستگاه های تجاری بوده و هیچ گاه ردیاب GPS نظامی در بازار وجود نداشته و نخواهد داشت. برخی از شرکت ها با سو استفاده از نام های ردیاب آهنربایی نظامی و ردیاب پلیسی اقدام به تبلیغات دروغ کرده و محصول خود را به فروش می رسانند. ردیاب خودرو آهنربایی GP023A شرکت ستوس در حال حاضر بهترین ردیاب آهنربایی در دسترس عموم است که کیفیت ساخت و ظرفیت باتری آن از ردیاب های به اصطلاح نظامی برخی شرکت ها بسیار بالاتر است. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده دموی رایگان به سایت ستوس مراجعه کرده و یا از طریق اطلاعات تماس زیر اقدام فرمایید:

ستوس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *